Nyári tábor

JELENTKEZÉS

Idén is szeretnénk megteremteni a lehetőségét annak, hogy egyházközségi híveink együtt nyaralhassanak
A táborba hívjuk egyházközségünk minden tagját, apraját és nagyját! A tábor biztosítja a hittantábor és a családtábor helyszínét és időpontját is.

Helyszín: Reneszánsz Panzió (Balatonvilágos, Zrínyi út 127.)

Időpont: 2019.07.01-06.

Költsége:
Rendi, plébániai és pályázati támogatásokból 25-40%-os kedvezményt biztosítunk a jelentkezők számára.

Korcsoport Teljes ár (5 éj, napi 3*étkezés, szállás) Általános kedvezmény – 25% (5 éj, napi 3*étkezés, szállás) Nagycsaládos kedvezmény – 40%* (5 éj, napi 3*étkezés, szállás)
0-3 éves 0 Ft 0 Ft 0 Ft
4-18 éves 32 500 Ft 24 140 Ft 19 500 Ft
felnőtt 34 500 Ft 25 875 Ft 20 700 Ft

* Életkortól függetlenül, legalább 3 gyermek részvétele esetén.

Kérjük a kedves Testvéreket, hogy bátran jelezzék Piusz atyának, ha további támogatást szeretnének kérni.
A tábor céljaira ugyanígy fogadunk támogatásokat is, közvetlenül Piusz atyánál, vagy a plébánia számlájára, valamint a teljes összeg kifizetésével is támogathatjuk a tábor megvalósulását, egyházközségi testvéreink nyaralásának lehetőségét.

Jelentkezés:

forms.premontrei.hu/csaladtabor19 online felületen 2019. március 11-től lehet a 130 fős korlátig bezáróan. Jelentkezéskor kérjük a felületet hiánytalanul kitölteni. A jelentkezés elküldését követően a megadott e-mail címre visszaigazolást küldünk, amiben az átutalásos fizetés részleteit is megírjuk.

Szállás: 2*2 fős apartmanokban, előzetes beosztást lehet csinálni. Az ár tartalmazza:

• ágyneműs szállás napi 3-szori étkezéssel,
  • saját strand,,
  • egyéb sport és szabadidős eszközök,
  • az egész tábor – kizárólagos – használatát.

Utazás: a táborba a tavalyi évhez hasonlóan „telekocsis” utazást szervezünk, hogy a helyszínre utazás senkinek ne okozhasson problémát. A jelentkezések összesítését követően fogjuk a jelentkezőket ezügyben megszólítani. Kérjük, jelentkezéskor előzetesen adják le igényüket, ha szeretnének ezzel élni!

Információ: Bajnóczi Gábor (+36204428207, bajnoczi{kukac}prem.hu; vasárnaponként a fél 10-es szentmise után).