Nyári tábor 2018

JELENTKEZÉS

Idén is szeretnénk megteremteni a lehetőségét annak, hogy egyházközségi híveink együtt nyaralhassanak
A táborba hívjuk egyházközségünk minden tagját, apraját és nagyját! A tábor biztosítja a hittantábor és a családtábor helyszínét és időpontját is.

Helyszín: Hotel Part Balatonlelle (Balatonlelle, Köztársaság u. 46.)

Időpont: 2018.06.25-30.

Költsége:
Rendi, plébániai és pályázati támogatásokból 40%-os kedvezményt biztosítunk a jelentkezők számára.

Korcsoport Egy napi teljes ellátás (3*étkezés, szállás) Egy napi teljes ellátás (3*étkezés, szállás) kedvezménnyel
0-3 éves 0 Ft 0 Ft
4-10 éves 6 900 Ft 4 140 Ft
11-18 8 900 Ft 5 340 Ft
felnőtt 8 900 Ft + IFA 5 580 Ft

Kérjük a kedves Testvéreket, hogy bátran jelezzék Piusz atyának, ha további támogatást szeretnének kérni.
A tábor céljaira ugyanígy fogadunk támogatásokat is, közvetlenül Piusz atyánál, vagy a plébánia számlájára, valamint a teljes összeg kifizetésével is támogathatjuk a tábor megvalósulását, egyházközségi testvéreink nyaralásának lehetőségét.

A tavalyi üdülési lehetőség szolgáltató váltás miatt megszűnt, gondos keresés után választottuk a táborhelyet.

Jelentkezés:

forms.premontrei.hu/csaladtabor18 online felületen 2018. március 25-től lehet a 110 fős korlátig bezáróan. Jelentkezéskor kérjük a felületet hiánytalanul kitölteni. A jelentkezés elküldését követően a megadott e-mail címre visszaigazolást küldünk, amiben az átutalásos fizetés részleteit is megírjuk.

Szállás: 2-5 fős szobákban, előzetes beosztást lehet csinálni. Az ár tartalmazza:

• ágyneműs szállás napi 3-szori étkezéssel,
  • saját strand és napozóágyak,
  • egyéb sport és szabadidős eszközök,
  • az egész tábor – kizárólagos – használatát.

Utazás: a táborba a tavalyi évhez hasonlóan „telekocsis” utazást szervezünk, hogy a helyszínre utazás senkinek ne okozhasson problémát. A jelentkezések összesítését követően fogjuk a jelentkezőket ezügyben megszólítani. Kérjük, jelentkezéskor előzetesen adják le igényüket, ha szeretnének ezzel élni!

Információ: Bajnóczi Gábor (+36204428207, bajnoczi@prem.hu; vasárnaponként a fél 10-es szentmise után).