Február 11.    Évközi 6. vasárnap (betegek világnapja)
reggel 7: Laudes
½ 8: Szentmise
de. ½ 10: Szentmise
Február 12.    Hétfő
Február 13.    Kedd
este 6: Vesperás
Február 14.    Hamvazószerda
Február 15.    Csütörtök
du. 5: Szentségimádás
½ 6: Vesperás és matutínum
Február 16.    Péntek
du. 5: Vesperás
du. ½ 6: Keresztút
este 6: Szentmise
Február 17.    Szombat: (Szent Evermód premontrei püspök)
este 6: Vesperás és matutínum
Február 18.    Nagyböjt 1. vasárnapja
reggel 7: Laudes
½ 8: Szentmise
de. ½ 10: Szentmise

Nagyböjt
Február 14-én lesz hamvazószerda, szigorú böjti nap. Az előírások szerint háromszori húsmentes étkezés és egyszeri jóllakás megengedett. A nagyböjti péntekek hústilalmi napok.

A hamvazószerdai ünnepi nagyböjtkezdő szentmise a bűnbánati zsoltárok elimádkozásával és hamvazkodással este 6 órakor lesz, előtte vesperás.

Nagyböjti péntekeken az esti szentmise előtt ½ 6-kor keresztúti ájtatosságot tartunk templomunkban.

Február 23-án, pénteken este lesz az egyházközségi nagyböjti lelkigyakorlat templomunkban. Dr. Osztie Zoltán Budapest-belvárosi plébános gyóntat, tartja az esti szentmisét és a lelkigyakorlatos beszédet.

Auditorium
Február 14-én, hamvazószerdán este ½ 8-kor a Premontrei Auditóriumban a Szent Efrém Férfikar nagyböjti hangversenye lesz, melyre szeretettel hívunk mindenkit.

Harmadrend
Február 14-én, hamvazószerdán du. ½ 5-kor lesz a premontrei harmadrendiek e havi találkozója.

Farsang
Február 10-én az Auditoriumban tartottunk farsangot, az ott készült képek megtekinthetőek. Köszönet a szervezésért Benderné Jelinek Eszternek és Kocsis Csabának!

Korábbi hirdetések