Nyári tábor 2024

JELENTKEZÉS

Idén is szeretnénk megteremteni a lehetőségét annak, hogy egyházközségi híveink együtt nyaraljanak. A táborba hívjuk egyházközségünk minden tagját, apraját és nagyját!

Helyszín: Siófok Ifjúsági Hotel (8600 Siófok, Egres utca 8.)

Időpont: 2024. 07. 01-06.

Költsége:

Rendi, plébániai és pályázati támogatásokból kb. 30-45%-os kedvezményt biztosítunk a jelentkezők számára.

Korcsoport Teljes ár egy hétre Általános kedvezmény Nagycsaládos kedvezmény1
30% 45%
0-3 éves
(étkezés és ágynemű nélkül)
0 Ft 0 Ft 0 Ft
3 éves kortól2 68 500 Ft 47 950 Ft 37 675 Ft

1 Életkortól függetlenül, legalább 3 gyermek részvétele esetén.
2 18 éven felüliek IFA-ja 550 Ft/fő/éj helyben, készpénzben fizetendő!

Kérjük a kedves Testvéreket, hogy bátran jelezzék Piusz atyánál, ha további támogatást szeretnének kérni.
A tábor céljaira ugyanígy fogadunk támogatásokat is, közvetlenül Piusz atyánál, vagy a plébánia számlájára, valamint a teljes összeg kifizetésével is támogathatjuk a tábor megvalósulását, egyházközségi testvéreink nyaralásának lehetőségét.

Jelentkezés:

Online felületen 2024. április 22-től a létszám beteltéig. Jelentkezéskor kérjük a felületet hiánytalanul kitölteni. A jelentkezés elküldését követően a megadott e-mail címre visszaigazolást küldünk, amiben az átutalásos fizetés részleteit is megírjuk.

Szállás: A vendégeknek helyet adó épület 4 szintes, melyben 42 szoba található:

• 3-4 ágyas szobák fürdőszobával;
  • 2 ágyas szobák közösségi zuhanyzóval és mellékhelyiséggel;
  • 1 ágyas szoba fürdőszobával.

Az ifjúsági hotel földszintjén található a meleg konyhával rendelkező étkező, büfé, és a klubterem. Az épületben nincsen lift, a hálószobák az emeleten találhatóak.

Az ár tartalmazza:

• szállás napi háromszori étkezéssel;
  • egyéb sport és szabadidős eszközök (kosárlabda palánk, homokos sportpálya stb.);
  • tk. az egész tábor – kizárólagos – használatát.

Utazás: Siófokról Zamárdi felé vezető 7-es út  bal oldalán található,  szemben a Balatonszéplak felső vasútállomással. A táborba az eddigiekhez hasonlóan „telekocsis” utazást is szervezünk, hogy a helyszínre utazás senkinek ne okozzon problémát. A jelentkezések összesítését követően fogjuk a jelentkezőket ez ügyben megszólítani. Kérjük, jelentkezéskor előzetesen adják le igényüket, ha szeretnének élni ezzel! Az eddigi tapasztalatok alapján közös vonatos leutazás is szerveződik.

Rövid leírás a tábor helyszínéről:

• Siófoki ezüstpart 600m-re, vasútállomás az út túloldalán közelben;
  • fedett filagória, terasz, sportpályák;
  • speciális étrend biztosított.

Információ: Várszeginé Bajnóczi Teréz (+36-20-823-3482, terez.bajnoczi{kukac}gmail.com) és Várszegi Tamás (+36-20-311-9723, vtomi18{kukac}gmail.com); valamint személyesen vasárnaponként a fél 10-es szentmise után.

Minden táborozót szeretettel várunk!